SEO

Od 0 do 30 000 kliknięć w ciągu 5 miesięcy!

image

Jest to projekt o zasięgu globalnym, nastawiony na wiele języków. Uczestniczyliśmy w nim od etapu budowy strony www, po optymalizację, linkowanie, koordynację prac zespołu i bieżące prace SEO.

Poziom startowy

blisko 0 kliknięć
z Google

Stan po 5 miesiącach

Blisko 30 000 kliknięć
z Google

Szczegółowy opis case study

1. Działania i prace SEO

Prace SEO objęły zaplanowanie struktury serwisu z uwzględnieniem wielu języków. Aktywnie uczestniczyliśmy w procesie tworzenia nowej wersji strony www. Witryna została zaplanowana dla SEO, stworzona przez wewnętrzny dział IT klienta oraz kompleksowo przez nas zoptymalizowana.

Aktywnie uczestniczyliśmy w koordynacji działań wewnętrznych copywriterów oraz pozyskiwaniu linków.

Głównym celem klienta było pozyskanie jak największej ilości ruchu z całego świata.

Nasze działania SEO skupialiśmy więc na wszystkich Państwach świata. Ustalając oczywiście pewne priorytety.

2. Efekty prac

Jak widać na załączonej grafice, podjęte działania przyniosły bardzo pozytywne efekty.

Po wdrożeniu nowej wersji serwisu oraz rozpoczęciu aktywnych działań SEO systematyczny wzrost ruchu na wszystkich rynkach.

Wzrost widoczności i klikalności, jasno wskazuje, że serwis jest nie tylko dobrze widoczny, ale również bardzo chętnie odwiedzany. Serwis stale notuje wzrosty widoczności.

FAQs

Znamy się na swojej pracy jak nikt inny :). Odpowiednio zbadaliśmy rynki, ich potencjały w SEO i ustaliśmy najbardziej priorytetowe oraz perspektywiczne.

Stały kontakt z klientem pozwalał nam na optymalne dysponowanie budżetem i osiąganie zamierzonych efektów w poszczególnych krajach, czy dla poszczególnych języków.

Odpowiednio zaplanowana i rozbudowana struktura serwisu, która przygotowana została w wielu językach pozwoliła nam na odpowiednie skalowanie naszych działań.

Jak już wspominaliśmy, klient dysponował własnym działem copywriterów, których prace koordynowaliśmy na potrzeby SEO. W przypadku potrzeb wspieraliśmy się również copywriterami zewnętrznymi.

Zadbaliśmy nie tylko odpowiednie ilości treści dla każdego z rynków, ale również o ich jak najlepsza optymalizację i wysycenie słowami kluczowymi.

Z całą pewnością było to aktywne promowanie serwisu na cały świecie. Tak wiele krajów, języków i rynków było ogromnym wyzwaniem, któremu udało nam się sprostać!

Wyślij nam zapytanie

DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Zostaw numer lub adres e-mail. Odpiszemy lub oddzwonimy do Ciebie!

Skontaktuj się z nami!

    author-avatar

    About Łukasz Suchy

    Magister inżynier informatyki ze specjalizacją inżynieria produkcji oprogramowania. Pasjonat SEO i SEM. Specjalizuje się w przeprowadzaniu audytów i kompleksowej weryfikacji serwisów internetowych pod kątem SEO. Przygotowuje również strategie działań oraz propozycje zmian i optymalizacji stron WWW, których celem jest zwiększenie efektywności i widoczności.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *